Úvodní strana / Dotace na zateplení

Dotace na zateplení

100424-zatepleni.jpg

23.4.2010 Zateplení části fasády

Co potřebujeme aby byl náš dotaz na dotaci úspěšný? V dnešním článku se podíváme na jeden příklad. Odpovídat bude náš architekt Ing. Pavel Borecký

 

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Zateplení pláště domu

11.3.2010 Zateplení pláště domu

Je nutné při zateplování pláště domu žádat stavební úřad o povolení? Na následující dotaz nám bude odpovídat architekt Ing. Pavel Borecký.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Architekt Ing. Pavel Borecký se celoplošně zabývá projektem

9.2.2010 Ing. Pavel Borecký se celoplošně zabývá projektem "zelená úsporám"

Pár informací o projektu "Zelená úsporám". Projekt "Zelená úsporám" se zabývá dotacemi na zateplení bytů a domů z Evropských fondů. Náš architekt Ing. Pavel Borecký se tímto projektem zabývá profesiálně a vypracovává odborné posudky i celé projekty.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Změna oken

23.1.2010 Změna oken

Započítává se do dotace také změna oken která byla provedena již dříve? 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dotaz na zateplení domu

14.12.2009 Dotaz na zateplení domu

Dobrý den, bydlím v panelovém domě v Havlíčkově Brodě, družstvo vyhlásilo výběrové řízení pro zateplení domu, výmenu oken a stoupaček, řízení vyhrála jedna pražská firma a letos v létě proběhla rekonstrukce.Výměna oken a zateplení fasády proběhlo ještě únosným způsobem a dílo svou funkci snad plnit bude, ale nelíbilo se mi provedení izolace na teplé vodě, protože izolace nepřiléhala na plastové trubky.

 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dotaz zákaznice na podlahovou plochu

4.5.2009 Dotaz zákaznice na podlahovou plochu

Dobrý den, kupuji mezonetový byt a měl bych dotaz, zda do podlahové plochy bytu, od které se odvíjí jeho cena, se započítává prostor schodišťového prostoru ve vyšším podlaží, plochy dveřních otvorů a okenních parapetů. Děkuji, Lenka B.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Zelená úsporám (dotace na zateplení) dnes odstartovala!

22.4.2009 Zelená úsporám (dotace na zateplení) dnes odstartovala!

Od středy 22.dubna je možno žádat o dotace na zateplení na ministerstvu životního prostředí! Dotace se týká vlastníků rodinných a bytových domů. Spuštění programu Zelená úsporám bylo potvrzeno vedoucí Irenou Plockovou ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP).

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výše podpory v programu Zelená úsporám

12.4.2009 Výše podpory v programu Zelená úsporám

Zde uveřejňujeme výši dotací v závislosti na stupni a kategorii úprav v novostavbách, nebo při rekonstrukci stávajících budov za účelem získání dotace v programu Zelená úsporám. Dotace na zateplení musí splňovat poměrně přísné podmínky, aby byla k čerpání. 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Japonsko - peníze na dotace zelená úsporám

10.4.2009 Zelená úsporám - dotace na zateplování domů

Podpora zateplování domů, nový dotační program pro finanční podporu při novostavbě, nebo rekonstrukci domů je zde. Lze očekávat, že až 40 000 domácností využije peněz z Bruselu, ale základním úskalím může být administrativní složitost, byrokratická omezení a neznalost laické veřejnosti správně o peníze zažádat. Zde jsme se rozhodli zahájit poradenství ve věci získání dotací spojenou s nabídkou plného zastoupení ve věci získání potřebné projektové dokumentace, správného vyplnění žádostí a jeho vyřízení na úřadech.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)